5 změn, které do Vašeho života vnesou látkové dekorace

od | Zář 7, 2019 | Látkové dekorace - inspirace, Zastínění oken

Látky mají nekonečně mnoho struktur, stylů, barev, vzorů a s nimi jsou úzce spjaty pocity, které v nás vyvolávají. Vnímáme je totiž nejen na pohled, ale také na dotyk.

Co vše v našem domově ovlivňují a jaké změny dokáží vyvolat?

1. Soukromí & 2. Pocit bezpečí

Okna jsou očima Vašeho domova. Vidíte díky nim své okolí, ale v tom případě také okolí vidí Vás. Můžete být přesvědčeni, že Vám to nevadí, ale časem se začnete cítit nepříjemně. Podvědomý pocit, že Vás někdo může sledovat, bude vyvolávat stres.
Řešení je přitom jednoduché…výhled si rozhodně nezkazíte lehkou záclonou, která brání pohledům zvenčí a večer můžete zatáhnout závěs, který pomůže, aby se Váš domov nestal po rozsvícení „výkladní skříní“.
Způsobů, jakými tyto dva materiály můžete zavěsit či namontovat na okno, jsou desítky. Stačí si vybrat 🙂 (Více zde.)

3. Teplo domova & 4. Pozitivní energie

Každý si pod pojmem teplo domova představí něco jiného. Pro mne je to místo plné krásných věcí nejen na pohled, ale také na dotek…není nad to posadit se na pohodlný gauč, opřít se o sametový polštář a zachumlat se do teplého plédu. Po cestě do kuchyně cítit pod nohama měkký koberec…a při zatahování závěsů držet v prstech jemné hedvábí…
Látky samy o sobě vpouští do prostoru pozitivní energii. Když je vhodně zkombinujete, v barvách a vzorech, které lahodí Vašemu oku i duši, vrátí Vám to v podobě útulného domova, kde si vždy příjemně odpočinete a načerpáte síly.

5. Trendy „look“ interiéru

Potrpíte si na novinky a trendy, které hýbají světem? 🙂 Chcete se doma pochlubit zajímavými detaily, které se dají lehce změnit?
Obrovskou výhodou látek je, že se dají svléct a poměrně rychle a jednoduše obměnit za jiné. Lusknutím prstu (někdy o maličko déle :)) tak naprosto změníte styl svého bydlení a když se v něm přestanete cítit dobře, prostě ho vyměníte za jiný. A to bez hrubých zásahů do interiéru. Ideální je změnit atmosféru svého domova při dvou

Látkové dekorace jsou základním pilířem příjemného bydlení. Pokud máte pocit, že Vám doma něco chybí, ozvěte se nám.

Přijdeme společně na to, jak to napravit 🙂