Ateliér Lidická

 

Co pro mě znamenají textilní dekorace? 

Nekonečně mnoho možností, jak sladit interiér s duší majitelů.

Kdo by nechtěl umět vytvářet krásu a využívat barvy, vzory a různé materiály k dosažení harmonického celku? Látky mají přímo magickou moc vnést do interiérů pozitivní energii. Jako mávnutím kouzelného proutku mění atmosféru prostoru, chrání před zvědavými pohledy a dávají pocit bezpečí a útulnosti.

Ať už renovujete, či zařizujete úplně nový interiér, na konci vaší cesty čeká ona pomyslná třešnička na dortu jménem textilní dekorace a tapety. Co člověk, to jiné estetické cítění a potřeby. Za dobu své praxe jsem se naučila, že komunikace, trpělivost a otevřená mysl jsou základem úspěchu. Tedy nejen nadšení a kreativita, ale také hladký průběh zakázek a důvěra mezi designerem a klientem. To vše tvoří základ naší rodinné firmy, kde stavíme na osobním přístupu a přátelské atmosféře.

 

Důvěra zavazuje, a proto si moc přeji, abyste se u nás cítili příjemně a těšilo vás vytvářet společně s námi svůj dokonalý domov. Nechte si na výběr dekorací dostatek času. Návrh, měření, ladění a tvorba nejsou otázkou jednoho dne, ale slibuji, že výsledek předčí vaše očekávání.

Čekají na vás naši designéři, kteří vás provedou celou zakázkou od návrhu až po výslednou realizaci a dohlédnou, aby bylo vše podle vašich představ.

Těšíme se na Vás!

Za tým ateliéru Lidická

Irena

Martina je tělem i duší dekoratér. Otevřete jí dveře do svého domova a vykouzlí Vám z něj útulné hnízdo.

Jako vystudovaná oděvní návrhářka rozumí textilu, má výbornou představivost a nebojí se nových a netradičních věcí. Umí naslouchat a převést Vaše představy do reality.

Martina Grombířová
interiérový designer a dekoratér​

Roman má více než patnáctileté zkušenosti s montáží závěsných systémů a je tak připravený na jakoukoli výzvu.

Zaměřuje technicky náročnější zakázky, instaluje a upravuje veškeré závěsné systémy a nakonec také umí naaranžovat závěsy i záclony. Jeho práce je vždy perfektní a přesná a jeho neskutečně dobrá paměť je pro nás stále záhadou 🙂

Roman Breburda
technik 

Paní Burešová je naší vrchní švadlenkou. Kontroluje došlý materiál, dohlíží na perfektní zpracování zakázky a dodržení šicích plánů.

Zaměřuje se na detail, který tvoří výsledný dokonalý efekt veškerých dekorací.

Její celoživotní zkušenosti jsou pro nás cenným pokladem a pomáhají nám odevzdávat dekorace té nejvyšší kvality.

paní Burešová
naše dvorní vrchní švadlena

Zakladatel Ateliéru Lidická  a zároveň značky P.A.N. Josef Brabec pod kterou se již 30 let intenzivně věnuje interiérovému designu. Má za sebou stovky úspěšných projektů a spokojených klientů, kteří se za ním rádi a opakovaně vrací nejen pro perfektně odvedenou práci, ale také lidský a přátelský přístup.

Jeho neotřelý způsob vnímání prostoru se prolíná s východním učením feng-shui, které se již stalo součástí veškerých jeho návrhů.
V současné době je jeho kapacita naplněna až do konce roku 2021.
Pokud máte zájem pouze o konzultaci, je možné se domluvit na setkání přímo v Ateliéru.

Více informací na emailu brabecjosef@seznam.cz