Realizace domu u Prahy

Rodinný dům Roztoky

Svůj domek kousek za Prahou si majitelka přála zrekonstruovat a zařídit tak, aby se část stylového inventáře doplnila o nové kousky a vytvořil se obytný prostor s příjemnou atmosférou domova, tak jak byla zvyklá ve své rodné vlasti.

Pokud má taková zakázka dobře dopadnout, je nutné vzájemné propojení a neustálá komunikace.

Vše se vybírá s ohledem na přání klientky..pracovat s jemnými odstíny béžové, pískové..střídat struktury materiálů s výraznějšími vzory na tapetách a stěrkách…chce rozvahu a cit.

To se týká  také nového nábytku a veškerého osvětlení.

Ve stejném gardu se pracovalo i s koupelnou a všemi detaily tak, aby celek vypadal jednotně v celém domě..zde bylo ale nutné stavebně upravit dispozici.

Při světlých kombinacích je třeba dbát na jedno..aby se odstín v odstínu neztratil sám v sobě.

Potřebný kontrast byl vytvořen kombinací mořeného dřeva stávajícího nábytku..dveří..novým schodištěm a podlah…včetně drobných doplňků samozřejmě.

Mramorové stěrky v interiéru umocňují noblesní vzhled jednotlivých částí domu a dají se použít jak samostatně ,tak v kombinaci s tapetou.

Textil na oknech je vybírán s ohledem na žádanou noblesu a systémy zpracovány ve fabionech tak, aby kombinace ladila s celkovou atmosférou domu..nakonec, když zmiňujeme fabiony..všimněte si, jak elegantní detail řeší zabudování systémů na závěsy a záclony..vše je čisté a jednoduché..poté stačí zlato-červený úvaz a dojem je kompletní.

Vše, bez zbytečných okázalosti a příkras.

Že trpělivost růže přináší je známá věc..stejně jako vstřícnost zákazníka..jako fakt, že odevzdání hotové zakázky a spokojenost klienta je vždy odměnou pro všechny zůčasněné.