Záclony, zatemňovací závěsy, rolety & plissé

Zastínění oken, které váš interiér rozzáří

Luxusní látky, šití na míru a instalace

Záclony i zatemňovací závěsy

Vaše okna zahalíme do luxusních látek od ověřených dodavatelů. Nabízíme také zatemňovací látky tzv. black-out a dim-out. Vzorníky si prohlédněte v našem showroomu v Praze nebo si je půjčte domů.

římské rolety

Minimalistické, a přitom maximálně účelné zastínění, které plní úlohu závěsu i záclony na jednom systému. Čistě bílé, barevné nebo s výraznými vzory? Římské rolety vyrábíme na míru z jakékoli látky. Stačí si vybrat.

plissé

Nelíbí se vám klasické žaluzie? Řešením je plissé – elegantní a praktický způsob zastínění, jehož oblíbenost stále roste. Velkou výhodou je použití v oknech atypických tvarů.

rolety

Klasické rolety mají své místo i v moderních interiérech, a to především v jídelních koutech a kancelářích. Pro výrobu používáme technické látky s protiprachovou úpravou – od průhledných, plastických, metalických po zatemňovací.

japonské stěny

Hravé zastínění vhodné pro větší okna, na kterých vynikne vzor látky a štíhlý tvar panelů. Vybrat si můžete mezi dekoračními i technickými látkami v různém stupni průhlednosti a zatemnění.

Rád bych poděkoval Ateliéru Lidická za kompletní realizaci vybavení bytu záclonami a závěsy. Velmi oceňuji rychlou reakci na poptávku, kdy po dvou dnech od poptávky proběhlo zaměření oken v bytě, přes následný výběr materiálu a nacenění zakázky do 24 hodin. Po odsouhlasení a následném složení zálohy technik provedl instalaci kolejnic a za 6 týdnů od složení zálohy byly závěsy a záclony ušity a pověšeny. Závěsy a záclony jsou krásně ušité a celému bytu dodaly pocit útulnosti.

Pokud také přemýšlíte na jakou firmu se obrátit s požadavkem na nové záclony a závěsy tak s Atelierem Lidická rozhodně chybu neuděláte.

Pavel S.

Rádi bychom moc poděkovali Ateliéru Lidická za perfektní a naprosto profesionální realizaci závěsů, garnýží a dalších dekorací do našeho nově zrekonstruovaného bytu. Zvlášť oceňujeme spolehlivost, pomoc při výběru, výbornou komunikaci a milý a osobní přístup!

Velký dík! Kůtovi

Dokonalý soulad krásy a technického provedení

Poradenství designéra

Trpělivě nasloucháme vašim přáním a potřebám. Poradíme vám s výběrem látky, s kombinací barev a vzorů i technickým řešením. Aby zastínění ladilo s interiérem a vdechlo mu jedinečný styl. Přesně ten váš.

Záclony, závěsy a další zastínění na míru

Šijeme na míru vašim představám a parametrům interiéru. Přijedeme si naměřit rozměry pro perfektní výsledek. Aby nové zastínění padlo jako ulité.

Nainstalujeme, zavěsíme, vyčistíme

Práci s vrtačkou přenechejte našemu technikovi. Zakládáme si na perfektním provedení, profesionálním jednání, spolehlivosti a příjemné komunikaci.