Program pro designery

Hledáte spolehlivého partnera pro finální dekorace Vašich zakázek? U nás získáte exkluzivní finanční podmínky pro nákup látek, osobní podporu, luxusní zázemí v centru Prahy a možnost dalšího vzdělávání v oblasti textilního dekoratérství.

Zaregistrujte se a získejte přístup do naší designerské sekce, odkud můžete začít využívat všech nabízených výhod.

Nejste z Prahy? Nevadí. Úspěšně spolupracujeme s designery z celé ČR.

Dekorační a potahové látky

Výhodné finanční podmínky pro nákup

V naší nabídce naleznete širokou paletu dekoračních a potahových látek, kterou neustále rozšiřujeme a obnovujeme dle aktuálních požadavků našich zákazníků. Jako designer u nás dostanete exkluzivní možnost nakupovat za výhodné ceny a využívat náš ateliér i podporu našeho týmu.

Služby našich švadlen a technika pro perfektní zpracování celé zakázky

Výhodné finanční podmínky pro veškeré služby

Naše šikovné švadlenky, čalouníci a tapetáři vždy dokáží najít cestu, jak zrealizovat vaše představy. Technickou podporu máme ve zkušených technicích, kteří se svému řemeslu věnují řadu let a je na ně stoprocentní spolehnutí.

Využití prostor Ateliéru pro svou vlastní potřebu a další vzdělávání

Potřebujete příjemný prostor pro schůzku s Vaším klientem? Chcete si připravit návrhy v kreativním prostředí?

Náš Ateliér se nachází v centru Prahy. Představuje prostor, kde se setkávají kreativní lidé, designeři, zákazníci, kteří si přejí opravdovou kvalitu a přátelskou atmosféru. Jako rodinná firma si zakládáme na osobním přístupu.

Navíc nabízíme možnost vzdělávání v oboru textilního dekoratérství formou konzultací.

Registrace designera

Pokud přemýšlíte o využití naší nabídky – zaregistrujte se (do zprávy zadejte Vaše IČO/webové stránky) a my Vám odešleme přístupové údaje k Vašemu novému účtu v našem designerském klubu, kde můžete začít rovnou využívat všech svých výhod.

Těšíme se na Vás!

7 + 13 =